Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Susitikome su Kretingos rajono meru A. Kalniumi

9

      Pirmadienį, rugpjūčio 26 d. rūmų generalinis direktorius Viktoras Krolis ir užsienio ryšių skyriaus vedėja Lina Kavaliauskienė susitiko su  Kretingos rajono savivaldybės meru Antanu Kalniumi. Susitikime pristatyta rūmų veikla, jos svarba verslui, kalbėta apie rūmų pagalbą verslui ieškant naujų rinkų, verslo partnerių, kuriant pridėtinę vertę, akcentuota rūmų bendruomenės narių nauda bendradarbiaujant tarpusavyje.

     Šiame susitikime dalyvavo ir rūmų narys, UAB „ProDJ“ direktorius bei Kretingos rajono savivaldybės Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Dovydas Bajoras. Jo nuomone, Kretingoje reikalinga Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė, kuri galėtų būti ir jungiamoji grandis tarp Savivaldybės valdžios ir jos teritorijoje veikiančio verslo. Šiandieną verslą vienijančios ir atstovaujančios aktyvios organizacijos rajone nėra. Rūmų atstovybė galėtų būti steigiama, jei Kretingos rajone būtų ne mažiau kaip 15 rūmų narių. Vieną iš Kretingos rajone veikiančių rūmų narių - UAB „Atostogų parkas“, aktyviai dalyvaujantį rūmų projektinėje veikloje, atkreipusį Norvegijos, Izraelio, kitų šalių žiniasklaidos dėmesį propaguojant turizmą regione, V. Krolis įvardijo kaip sektiną pavyzdį.

      Kretingos rajono meras A. Kalnius pasiūlė Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovams atvykti į Kretingos rajono savivaldybės rengiamą rajono verslininkų sueigą rugsėjo mėnesį. D. Bajoras rūmų atstovybės Kretingoje steigimą, Savivaldybės ir verslo bendradarbiavimo problemas, perspektyvas su rajono verslininkais žadėjo aptarti dar prieš susirinkimą, atskiruose susitikimuose.

Susisiekime
Captcha