Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Padedame rasti naujus partnerius, tiekėjus ir verslą

       Per pastarąsias savaites paskelbto karantino Lietuvoje metu verslui tenka spręsti sunkias problemas. Visų pirma – toms įmonėms, kurių veikla pagal verslo sritį Lietuvoje uždrausta arba apribota, kiekvieną dieną sutinkant su nuline apyvarta. Sudėtinga situacija kitose šalyse: uždarytos valstybių sienos, karantine uždaryti ištisi miestai, sustabdyta gamyklų - nuolatinių tiekėjų veikla, nutrūksta įprastos tiekimo grandinės, užsakovai atsisako Lietuvoje gaminamos produkcijos – tai šiandienos verslo realybė. Šiuo sudėtingu metu siūlome tai, kuo Jūsų verslui gali padėti rūmai: pasidalinti aktualiais rūmų narių pasiūlymais: galbūt Jūs šiuo metu turite medicinos ir saugos prekių? Naujausia informacija apie valstybės paramą verslui: gal tai padės išsaugoti veiklą ir darbuotojus? Taip pat kartu ieškokime naujų tiekėjų, partnerių ir naujų verslo idėjų.

       Kviečiame Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių įmones nemokamai prisijungti į Europos įmonių tinklą. Tinklo duomenų bazėje- daug užsienio įmonių verslo pasiūlymų. Lietuvos įmonės į duomenų bazę gali pateikti savo verslo pasiūlymus, sukurti įmonės anketą ir taip būti pastebėtos daugiau kaip 60 – yje šalių.

       Klaipėdos prekybos pramonės ir amatų rūmai yra šio tinklo atstovai Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskrityse. Tinkle veikiančios organizacijos teikia viešąsias NEMOKAMAS paslaugas, kurių tikslas – padėti įmonėms (ypač mažoms ir vidutinėms) plėtoti verslą, išeinant į tarptautines rinkas.
Daugiau informacijos apie tinklo galimybes: https://eenlietuva.eu/
Įmonėms, norinčioms į sistemą įkelti savo anketą: padėsime tai  atlikti, konsultuosime kitais verslo partnerių paieškos klausimais. Kviečiame kreiptis el. paštu: een(at)kcci.lt.

Konsultuoja, padeda užpildyti įmonės anketą:

- Beatričė Ozgirdaitė, tel. (8 46) 39 08 62.
- Simona Pocytė, tel. (8 46) 39 08 67.
- Eglė Idzelienė, tel.(8 46) 39 08 63.
Skambinti darbo valandomis.

Verslo duomenų bazė.

Susisiekime
Captcha