Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Padedame rasti naujus partnerius, tiekėjus ir verslą

       Per pastarąsias savaites paskelbto karantino Lietuvoje metu verslui tenka spręsti sunkias problemas. Visų pirma – toms įmonėms, kurių veikla pagal verslo sritį Lietuvoje uždrausta arba apribota, kiekvieną dieną sutinkant su nuline apyvarta. Sudėtinga situacija kitose šalyse: uždarytos valstybių sienos, karantine uždaryti ištisi miestai, sustabdyta gamyklų - nuolatinių tiekėjų veikla, nutrūksta įprastos tiekimo grandinės, užsakovai atsisako Lietuvoje gaminamos produkcijos – tai šiandienos verslo realybė. Šiuo sudėtingu metu siūlome tai, kuo Jūsų verslui gali padėti rūmai: pasidalinti aktualiais rūmų narių pasiūlymais: galbūt Jūs šiuo metu turite medicinos ir saugos prekių? Naujausia informacija apie valstybės paramą verslui: gal tai padės išsaugoti veiklą ir darbuotojus? Taip pat kartu ieškokime naujų tiekėjų, partnerių ir naujų verslo idėjų.

       Kviečiame Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių įmones nemokamai prisijungti į Europos įmonių tinklą. Tinklo duomenų bazėje- daug užsienio įmonių verslo pasiūlymų. Lietuvos įmonės į duomenų bazę gali pateikti savo verslo pasiūlymus, sukurti įmonės anketą ir taip būti pastebėtos daugiau kaip 60 – yje šalių.

       Klaipėdos prekybos pramonės ir amatų rūmai yra šio tinklo atstovai Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskrityse. Tinkle veikiančios organizacijos teikia viešąsias NEMOKAMAS paslaugas, kurių tikslas – padėti įmonėms (ypač mažoms ir vidutinėms) plėtoti verslą, išeinant į tarptautines rinkas.
Daugiau informacijos apie tinklo galimybes: https://eenlietuva.eu/
Įmonėms, norinčioms į sistemą įkelti savo anketą: padėsime tai  atlikti, konsultuosime kitais verslo partnerių paieškos klausimais. Kviečiame kreiptis el. paštu: een(at)kcci.lt.

Konsultuoja, padeda užpildyti įmonės anketą:

- Beatričė Ozgirdaitė, tel. (8 46) 39 08 62.
- Simona Pocytė, tel. (8 46) 39 08 67.
- Eglė Idzelienė, tel.(8 46) 39 08 63.
Skambinti darbo valandomis.

Verslo duomenų bazė.

Susisiekime
Captcha