Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Sirgalių zona Klaipėdoje XXI Pasaulio futbolo čempionato metu

Dėl sirgalių zonos Klaipėdoje XXI Pasaulio futbolo čempionato metu

    Po balandžio 3 d. surengto susitikimo su Lietuvos futbolo federacijos prezidentu Tomu Danilevičiumi bei Klaipėdos futbolo federacijos prezidentu Romualdu Jonaičiu rūmai raštu kreipėsi į Klaipėdos miesto merą V. Grubliauską, savivaldybės administracijos direktorių S. Budiną, VŠĮ „Klaipėdos šventės" direktorių R. Žiubrį ir VŠĮ Klaipėdos ekonominės plėtros agentūros direktorių S. Simanauską dėl sirgalių zonos Klaipėdoje XXI Pasaulio futbolo čempionato metu.

Įžvelgdami naudą ne tik vietos verslui, bet ir didžiulę reklamą Klaipėdos miestui iš vyksiančio pasaulinio masto renginio, rūmai siūlė skubiai aptarti sirgalių zonos Klaipėdoje atsiradimo galimybę Pasaulio futbolo čempionato metu. Viena iš siūlomų zonos vietų buvo Kruizinių laivų terminalas. Rašte taip pas siūloma į šios iniciatyvos svarstymo bei įgyvendinimo procesą įtraukti renginių organizavimo, turizmo ir verslo informacijos paslaugas teikiančias Klaipėdos miesto savivaldybės įstaigas: VšĮ „Klaipėdos šventės“, Turizmo ir kultūros informacijos centrą, Klaipėdos ekonominės plėtros agentūrą.

   Balandžio 25 d. pas Klaipėdos miesto merą V. Grubliauską įvyko pasitarimas dėl tokios sirgalių zonos įkūrimo. 

Iš savivaldybės pusės tokia verslo iniciatyva nebuvo atmesta, svarstytos galimybės padėti tvarkant administracines procedūras, infrastruktūrą, reikalingą tokiai zonai įrengti. Išsamiau visa informacija bus pateikta Turizmo komiteto posėdyje gegužės 8 d.

Savivaldybės paskirtas asmuo kontaktams šiuo klausimu – Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.

Susisiekime
Captcha