Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmai padeda Klaipėdai vaduotis nuo kvapų

         Liepos 16 d. rūmų generalinis direktorius Viktoras Krolis susitiko su bendrovės "APPS Europe Ltd" atstovu Girts Kronbergs ir Seimo Aplinkosaugos komiteto vicepirmininku Simonu Gentvilu. Susitikimo metu kalbėta apie Klaipėdos regiono taršos problemas.

      Bendrovė "APPS Europe Ltd" tiekia technologijas, padedančias spręsti oro taršos problemas. Šios technologijos Jungtinėje Karalystėje naudojamos daugiau kaip 20 metų. Jų pagalba taršos problemos sprendžiamos Skandinavijos, Baltijos šalyse, Vokietijoje, Austrijoje, Rumunijoje, Ukrainoje.

     Klaipėdos rūmams yra žinomos regiono bendrovių taršos, kvapų problemos. Anot V. Krolio, regiono įmonės siekia gerinti darbo aplinką, mažinti taršą, tačiau daugelis bendrovių bando šią problemą spręsti individualiai, o tai - nemaža ir ne visada pasiteisinanti investicija. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai rūpinasi savo narių- įmonių konkurencingumu, švaria ir saugia darbo ir gyvenimo aplinka. Sužinoję apie "APPS Europe Ltd" siūlomą galimybę taršos problemas spręsti greitai ir palyginti nebrangiai, įmonėms, pripažįstančioms ir norinčioms spręsti taršos problemas, suteikė informaciją apie  "APPS Europe Ltd" technologijas, padėjo susitikti su įmonės atstovais, atlikti technologinius bandymus bei įsitikinti jų rezultatais.

     Šiandien Didžiosios Britanijos mokslininkų sukurtų technologijų pagalba kvapų problemos sprendžiamos  arba pradedama diegti UAB „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras", AB “Klaipėdos jūrų krovinių kompanija”, UAB "Mestilla", UAB "Branda", AB "Grigeo" ir kt. regiono bendrovėse.

     Pietinės Klaipėdos dalies gyventojai viešojoje erdvėje pastebi, kad nemalonūs kvapai pastaruoju metu sumažėjo.

     Pasak G. Kronbergs, viena iš pagrindinių įmonės "APPS Europ Ltd" diegiamų technologijų- "Airborne10", efektyviai absorbuojanti kvapus, dujas, dulkes, bakterijas ir virusus iš atmosferos, gali būti naudojama visose pramonės srityse. 

     Klaipėdos rūmai siekia, kad požiūris į aplinkos taršos problemas regione būtų kompleksinis, kad įmonės, susiduriančios su taršos problemomis, galėtų jas spręsti greitai, efektyviai ir nebrangiai. 

Susisiekime
Captcha