Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Turizmo įmonėms - bendra veikla ir naujos galimybės

     2018 m. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose parengus paraišką ir gavus finansavimą pradėtas įgyvendinti ES paramos priemonės "Naujos galimybės LT" projektas "Lietuvos pajūrio turizmo paslaugų žinomumo didinimas ir eksporto skatinimas". Projekto metu septynios Klaipėdos ir Palangos turizmo srities įmonės dalyvauja užsienyje vykstančiuose renginiuose: parodose, mugėse ir verslo misijose. Jų metu siekiama didinti Lietuvos pajūrio, kaip turistinio krašto, žinomumą, pritraukti didesnį užsienio turistų srautą. Taip pat - mažinti sezoniškumą ir padidinti įmonių paslaugų eksportą.

     Šiemet įmonės jau dalyvavo 5 verslo misijose į Vokietiją, Daniją, Švediją, Norvegiją ir Izraelį. Verslo misijų metu Lietuvos verslo delegacijos dalyviai verslo kontaktų renginiuose pristatė savo atstovaujamas įmones, turizmo ir sveikatingumo galimybes Lietuvos pajūryje: įvyko daugiau kaip 400 susitikimų su turizmo atstovais, turų operatoriais bei žiniasklaidos atstovais. Dalis agentūrų atstovų jau apsilankė Lietuvoje, susitarė dėl tolimesnio bendradarbiavimo: artėjančiais metais į Klaipėdą ir Palangą jau atvyksta turistų grupės iš Norvegijos, Danijos ir Vokietijos. Informacija apie įmonių teikiamas paslaugas ir keliones į Lietuvą paskelbta populiariausiose šių šalių visuomenės informavimo priemonėse.

    7 įmonių delegacija, tarp kurių - 6 rūmų nariai, taip pat dalyvavo 2 turizmo parodose: vienoje didžiausių turizmo parodų Londone (Jungtinė Karalystė) - „ Destinations: the holiday and travel show 2019“ ir Kopenhagoje (Danija) – „Quality Travel fair“. Bendruose “Lietuvos pajūrio“ stenduose teikta informacija apie Lietuvos pajūrį. Dalyviai užmezgė naujų kontaktų, susitiko su esamais ir naujais verslo partneriais.

   2020 m. ruošiamasi dalyvavauti turizmo parodose Vokietijoje (Hamburgas) ir Norvegijoje (Oslas). Bus surengtos verslo misijos į Londoną (Jungtinė Karalystė ir Niujorką (JAV), apsilankant tarptautinėje parodoje "NY world travel show“. Numatomas ir verslo kontaktų renginys Dubline (Airija). Jo metu bus kviečiama apsilankyti Lietuvoje, pristatoma nauja 2020 m. skrydžio kryptis Dublinas – Palanga.

   Šiuo metu projekte dalyvauja rūmų nariai viešbučiai: „Vanagupė“, „Gradiali“, „Grand Baltic Dunes“, „National Hotel“, „Atostogų parkas“, kelionių agentūra „Klaipėda Tours“.

Susidomėjusias ir norinčias prisijungti įmones kviečiame kreiptis el. paštu: simona.pocyte(at)kcci.lt arba tel. (8 46) 39 08 67.

Susisiekime
Captcha