Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmų veiklos 2018 m. apžvalga

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2018 m., atsižvelgdami į narių poreikius, surengė 58 verslo renginius, kuriuose iš viso dalyvavo  1169 rūmų narių atstovai. Tarp įvykusių renginių - 4 susitikimai su centrinės ir vietos valdžios atstovais – Aplinkos bei Susisiekimo ministrais, Lietuvos Banko valdybos pirmininko pavaduotoju, ekonomistu Raimondu Kuodžiu,  Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriumi S. Budinu. Įvyko rūmų vadovų susitikimai su Šilutės, Palangos, Tauragės, Klaipėdos, Neringos merais, kurių metu pristatyta rūmų veikla bei aptartos bendradarbiavimo galimybės, siekiant verslo plėtros. Kartu surengti rūmų veiklos pristatymai Šilutės ir Skuodo rajonų verslininkams. 

     Taip pat  surengta  13 seminarų verslui aktualiomis temomis: apie mokestines naujoves, komercines paslaptis ir nekonkuravimą, įmonių valdymo klausimus, asmens duomenų apsaugą, klientų aptarnavimo valdymą, interneto bei skaitmeninę rinkodarą ir kt.

   Siekdami paskatinti glaudesnį rūmų narių bendradarbiavimą, nuo praėjusių metų gegužės pradėjome rengti rūmų narių susitikimus "Narys- nariui", kuriuose rūmų nariai galėjo praplėsti savo verslo ryšius,  keistis informacija bei dalintis patirtimi. Surengti 6 narių susitikimai prie kavos puodelio jau gali pasigirti konkrečiais rezultatais: prasidėjusiu bendradarbiavimu, pasirašytomis sutartimis ar padidėjusiais užsakymais. Šią iniciatyvą  tęsime ir šiemet.

    2018 m. įvyko ir kitų renginių – rūmų narių klubo, gerosios praktikos susitikimai pramonės įmonėms,  Finansų bei Turizmo komitetų posėdžiai, kuriuose aptarta situacija finansų, turizmo rinkose. Renginių metu nariai ne tik atnaujino žinias verslo valdymo ir organizavimo klausimais, bet ir neformaliai bendravo tarpusavyje.

     Siekiant didesnio rūmų narių matomumo, parengtas ir išplatintas visais rūmų turimais informaciniais kanalais rūmų narių- eksportuotojų katalogas.

     Devintą kartą surengtas tradiciniu tapęs tarptautinis renginys „Verslas Golfas. Džiazas 2018“. Renginio metu vyko verslo konferencija „ES 2020: Investicijos regionui ir verslui" ir tarptautinė verslo kontaktų mugė (B2B) bei įskaitinis golfo turnyras. Renginys sukvietė 130 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio. Taip pat surengta Kaliningrado įmonių verslo misija Klaipėdoje bei dvi išvykstamosios verslo misijos į Vokietiją ir į Daniją/Švediją, kurių metu surengta daugiau kaip 100 individualių verslo susitikimų.

     Tarp svarbiausių metų renginių-  Rūmų 99-asis gimtadienis "Sėkmės formulė: 99+1", kurio metu tradiciškai labiausiai regiono verslui nusipelniusiems asmenims buvo įteiktos "Darbo žvaigždės". Ketvirtus metus iš eilės surengtas neformalus Rūmų narių klubo renginys - BOULINGO TURNYRAS, kuriame varžėsi 6 mišrios rūmų narių komandos.

    Rūmai, siekdami toliau plėsti savo veiklą ir suteikti verslui daugiau pridėtinės vertės, pateikė dvi paraiškas dalyvauti Europos Sąjungos remiamuose tarptautiniuose projektuose. Vienai iš jų, parengtai pagal priemonę "Naujos galimybės LT", ES finansavimas skirtas, ir nuo rudens vykdoma projekto veikla. Rūmai taip pat vykdo 2 Pietų Baltijos programos projektus: "CIRTOINNO" (angl. Circular economy tools to support innovation in green and blue tourism SMEs) ir "INTERMARE" (angl. Internationalization of South Baltic maritime economy). Taip pat buvo parengta paraiška ir gautas EK finansavimas Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) paslaugų įmonėms projektui 2019 m. tęsti.

    2019 metais minėsime rūmų veiklos Klaipėdos krašte 100-metį: tikime, kad šie metai taps išskirtiniais rūmų teikiamų paslaugų įvairove bei  kokybe. Siekiame ir galime padėti Jūsų verslui!

Susisiekime
Captcha