Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Jubiliejinių metų veikla

     Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmams 2019 m. buvo ypatingi – organizacija minėjo veiklos Klaipėdos krašte 100-metį. Atsižvelgdami į narių poreikius, rūmai surengė rekordinį skaičių - net 60 verslo renginių, kuriuose iš viso dalyvavo 1336 rūmų narių atstovai. Tarp įvykusių renginių – susitikimai su pretendentais į Klaipėdos miesto merus ir tarybą, vėliau - su Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriumi G. Neniškiu. Įvyko rūmų vadovų susitikimai su Tauragės, Kretingos r. merais, kurių metu pristatyta rūmų veikla bei aptartos bendradarbiavimo galimybės, siekiant verslo plėtros. Kartu surengti rūmų veiklos ir Europos įmonių tinklo pristatymai Telšių ir Kretingos rajonų verslininkams.

     2019 m. surengta  12 seminarų/mokymų verslui aktualiomis temomis: apie mokestines naujoves, viešuosius pirkimus, ES paramos galimybes verslui, įmonės komunikaciją užsienyje, rinkodarą socialiniuose tinkluose, asmens duomenų apsaugą, lyderystę, komandos formavimą ir kt.

   Siekiant paskatinti glaudesnį rūmų narių bendradarbiavimą, nuo 2018 m. gegužės pradėti rengti rūmų narių susitikimai „Narys- nariui“. Iš viso jau surengti 14 susitikimų,  per 2019 m. – 8. Šie neformalaus formato susitikimai prie kavos puodelio jau gali pasigirti konkrečiais rezultatais: prasidėjusiu bendradarbiavimu, pasirašytomis sutartimis ar padidėjusiais užsakymais. Praėjusiais metais įvyko ir kitų renginių – gerosios praktikos susitikimai pramonės įmonėms, rūmų narių klubo,  Švietimo, Finansų bei Turizmo komitetų posėdžiai, kuriuose aptarti aktualūs klausimai, diskusijos apie šių sričių situaciją. Renginių metu nariai ne tik atnaujino žinias verslo valdymo ir organizavimo klausimais, bet ir neformaliai bendravo tarpusavyje.

     Siekiant didesnio rūmų narių matomumo, vasarą parengtas ir rudenį išplatintas visais rūmų turimais informaciniais kanalais rūmų narių- eksportuotojų katalogas.

     Dešimtą kartą surengtas tradiciniu tapęs tarptautinis renginys „Verslas Golfas. Džiazas 2019“. Renginio metu vyko verslo konferencija „4.0 Pramonė: nuo verslo išlikimo iki naudos” ir tarptautinė verslo kontaktų mugė (B2B) bei įskaitinis golfo turnyras. Renginys sukvietė 138 dalyvius iš Lietuvos ir užsienio.

     Tarp svarbiausių metų renginių -  jubiliejinė rūmų veiklos Klaipėdos krašte 100 - mečio sukaktis, kurios metu tradiciškai labiausiai regiono verslui nusipelniusiems asmenims buvo įteiktos "Darbo žvaigždės" bei Padėkos ženklai. Ketverius metus iš eilės rengtą neformalų Rūmų narių klubo renginį „Boulingo turnyrą“ 2019 m. pakeitė neformalus susitikimas „Protų karai“, kuriame savo kūrybiškumą ir išmonę atskleidė 5 mišrios rūmų narių komandos.

    Klaipėdos rūmai, siekdami toliau plėsti savo veiklą ir suteikti verslui daugiau pridėtinės vertės, 2019 m. vykdė 4 projektus. Vienas iš jų - ES finansuojamas projektas pagal priemonę "Naujos galimybės LT". Šio projekto metu 2019 m. surengtos trys išvykstamosios verslo misijos į Izraelį, Norvegiją ir Vokietiją, surengta daugiau kaip 500 individualių verslo susitikimų bei dalyvauta tarptautinėse parodose (Anglija, Danija). Kiti įgyvendinti ES projektai (Pietų Baltijos programa): "CIRTOINNO" (angl. Circular economy tools to support innovation in green and blue tourism SMEs) ir "INTERMARE" (angl. Internationalization of South Baltic maritime economy). „INTERMARE“ projekto metu 2019 m. buvo dalyvauta 2  parodose (Norvegija, Nyderlandai). Taip pat - parengta paraiška ir gautas EK finansavimas Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) paslaugų įmonėms projektui 2020-2021 m. tęsti. Per 2019 m. rūmų nariams individualiai buvo išsiųsti 189 užsienio verslo pasiūlymai, sudarytos 9 bendradarbiavimo sutartys.

    Rūmai vis aktyviau skelbia aktualią informaciją verslui ir socialiniuose tinkluose.  2019 m. pabaigoje soc. tinkle „LinkedIn“ rūmai turėjo 456 sekėjus, tuo pat metu „Facebook“ – 1353 sekėjus.

    Tikime, jog 2020 metai rūmų bendruomenei taip pat atneš teikiamų paslaugų įvairovę bei kokybę. Siekiame ir galime padėti Jūsų verslui!

2019 metų veikla: tik skaičiai

Susisiekime
Captcha