Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Klaipėdoje surengtas dešimtasis "VERSLAS. GOLFAS. DŽIAZAS 2019"

         Gegužės 31 – birželio 1 dienomis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, juose veikiantis Europos įmonių tinklas dešimtąjį kartą Klaipėdoje surengė tarptautinį renginį „Verslas. Golfas. Džiazas 2019“. Šiomis dienomis vyko tarptautinė verslo konferencija ir verslo kontaktų mugė bei įskaitinis golfo turnyras dėl Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų taurės 2019.

     Tarptautinės konferencijos “4.0 Pramonė: nuo verslo išlikimo iki naudos” metu dalyviams pristatyti pranešimai temomis: nuo pasirengimo 4.0 pramonės revoliucijai, skaitmeninės įmonių transformacijos iki gerosios išmanaus verslo patirties bei inovatyvių mažų ir vidutinių įmonių idėjų. Konferencijos apibendrinimo "Ką padaryti, kad išliktume?" metu pranešėjai diskutavo, kokių realių priemonių reikia imtis mažam ir vidutiniam verslui, susidūrus su skaitmenizacijos procesais bei atsakė į dalyvių klausimus. Konferencijoje šiemet dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius - net 138.

    Po konferencijos buvo surengta verslo kontaktų mugė, kurioje dalyvavo diplomatinių atstovybių, pramonės ir prekybos rūmų atstovai iš Vokietijos, Norvegijos, Suomijos, Kanados. Iš viso buvo surengti 36 individualūs susitikimai.

    Birželio 1 d. (šeštadienį) golfo klube "National Golf Resort" įvyko devintasis įskaitinis Golfo turnyras dėl Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų taurės 2019. Turnyre dalyvavo 88 žaidėjai, pereinamoji klaipėdiečio juvelyro Viktoro Sitalo sukurta taurė „Auksinė nugalėtojo pirštinė“ šiais metais įteikta kauniečiui Rolandui Gaidžiui. 

 

"Verslas. Golfas. Džiazas 2019" - tik skaičiai:

  • Verslo renginiuose dalyvavo 158 dalyviai iš Lietuvos ir užsienio;
  • Įvyko 36 individualūs susitikimai tarp 4 užsienio ir 16 Lietuvos dalyvių;
  • 88 golfo žaidėjai varžėsi įskaitiniame Golfo turnyre dėl "Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų taurės 2019".

Akimirkos iš renginio.

Susisiekime
Captcha