Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Finansų ir Turizmo komiteto posėdis Palangos oro uoste

       Spalio 25 dieną  Palangos oro uoste įvyko rūmų Finansų ir Turizmo komiteto posėdis, kurio metu Palangos oro uosto vadovas Andrius Daujotas pasidalino informacija apie Palangos oro uosto, kaip svarbaus infrastruktūros objekto, esamą situaciją, plėtrą bei veiklos perspektyvas. 

    Nuo 2020 m. kovo 31 dienos  „Ryanair“ pradės skrydžius iš Palangos į Airijos sostinę Dubliną. Skrydžiai bus vykdomi 3 kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Taip pat planuojama, jog 2020 m.  atsiras daugiau skrydžių į Londoną. Kalbėta apie bandymus į Palangos oro uostą sugrąžinti Ukrainos kryptį, tačiau geriausiu atveju tai galėtų pavykti tik kitų metų rudenį.

    Pasak A. Daujoto, VĮ „Lietuvos oro uostai“ 2020 metus vadina Palangos metais, nes būtent Palangos oro uostui bus skiriama daugiausia  investicijų. Pagrindinė oro uosto rekonstrukcija – kilimo tūpimo tako ir peronų rekonstrukcija. Oro uosto vadovas informavo, jog jau nuo lapkričio turėtų prasidėti terminalų rekonstrukcija, kuri tęsis iki 2020 m. gegužės mėn. Planuojama, jog bus išplėsta keleivių laukimo salės erdvė- papildomai planuojama įrengti 200 naujų sėdimų vietų. Vykdant rekonstrukciją bus stengiamasi  darbus organizuoti taip, kad nereikėtų stabdyti oro uosto veiklos.

    Rūmų nariai - turizmo bendrovės atstovai užsiminė apie nusiskundimus dėl keleivius aptarnaujančio personalo kvalifikacijos, kurių sulaukia iš savo klientų.  Nors šią paslaugą teikia atskira bendrovė, Palangos oro uosto administracijai šis klausimas taip pat yra aktualus, kurį bandoma spręsti pasitelkiant tokias priemones kaip vidinis auditas, slaptas klientas ir pan. Susitikimo metu taip pat kalbėta apie naujų skrydžių pritraukimo galimybes, VIP klientų laukimo salės poreikį ir kt. Dalyviai taip pat teiravosi dėl reiso į Maskvą atnaujinimo, bet oro uosto atstovas teigiamu atsakymu nudžiuginti negalėjo. Renginyje dalyvavo 11 rūmų narių atstovų.

Susisiekime
Captcha