Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

MŪSŲ SĖKMĖS ISTORIJOS

Rūmų narė, Klaipėdos bendrovė - renginių organizavimo ir scenos technikos paslaugų teikėja nuo šiol - triskart konkurencingesnė inovacijų srityje.

    Klaipėdos renginių aptarnavimo ir scenos technikos nuomos įmonė - UAB "ProDJ" dalyvavo parodoje "Prolight + Sound" Frankfurte, kurioje susipažino su potencialiais partneriais iš Kinijos. Gavusi komercinius pasiūlymus, kurių vertė 100 tūkst. eurų, bendrovė  norėjo įsitikinti, ar Kinijos įmonės patikimos. Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) pagalba buvo susisiekta su  partneriais Kinijoje. Gavus oficialius patvirtinimus apie įmonių patikimumą ir teisinį statusą, buvo pasirašytos sutartys inovatyviems FULL HD LED ekranams ir apšvietimo įrangai pirkti. Po mėnesio įranga pasiekė Klaipėdą. Ji jau naudojama įvairiuose renginiuose Lietuvoje. 

     UAB "ProDJ", įsigiję įrangą, padidino savo teikiamų paslaugų vertę, o tai sustiprino poziciją esamoje rinkoje. Anot bendrovės direktoriaus, Dovydo Bajoro - įmonė tapo tris kartus konkurencingesnė  inovacijų srityje. Šis pirkinys bendrovei leis padidinti įmonės apyvartą ir užimti didesnę rinkos dalį.

      

Klaipėdiečių rengiami turai dviračiais jau parduodami Danijos rinkoje.

     Klaipėdoje veikiantis atvykstamojo turizmo kelionių organizatorius, besispecializuojantis kelionių dviračiais ir kitų aktyvaus turizmo gamtinių kelionių organizavimu Lietuvoje ir kitose kaimyninėse šalyse, rūmų suorganizuotos verslo misijos metu Danijoje surado partnerius, su kuriais pasirašė bendradarbiavimo sutartis dėl kelionių dviračiais reklamavimo ir pardavimo  kelionių dviračiais mėgejams.

   Klaipėdos bendrovei šis susitarimas padės sustiprinti poziciją vietos ir Danijos rinkose, o ilgainiui tai padidins įmonės apyvartą.

    

 Lietuvos įmonės gaminami drabužiai pasiekė Danijos pirkėjus.

     Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Lietuvos siuvimo įmonei padėjo surasti partnerius Danijoje. Įmonei buvo perduoti Danijos įmonės kontaktai, detalizavus sąlygas ir išsiuntus džemperių pavyzdžius Lietuvos siuvimo įmonė susitarė dėl pirmojo užsakymo - 200 vnt. džemperių gamybos. Taip pat planuojama, kad danai ir toliau užsakys džemperių bei bus susitarta dėl naujo marškinėlių užsakymo. Tikimasi, kad tarp šių įmonių vyks ilgalaikis bendradarbiavimas. 

    

Norvegijos turizmo agentūros susipažino su Lietuvos pajūrio turizmo rinka, susidomėjimas - auga.

     Rūmų organizuotos verslo misijos į Norvegiją (gegužės 14-16 dienomis) metu Palangos ir Klaipėdos miestų turizmo, viešbučių  atstovai, 80 įvykusių individualių susitikimų metu užmezgė kontaktus su Norvegijos agentūromis ir žiniasklaidos atstovais. Po renginio viena iš agentūrų paskelbė keturių puslapių lankstinuką, kuris buvo išsiųstas 100 kviestų turizmo agentų. Pateikti 3 specialūs pranešimai spaudoje, Lietuvos pajūrio regionas pristatytas Norvegijos radijo laidoje.

    Rudenį "Lynx" agentūra iš Norvegijos atvyksta į Vakarų Lietuvą. Verslo misijoje dalyvavę viešbučiai parduos apgyvendinimo paslaugas minėtai agentūrai. Tikėtina, jog tai prisidės prie atvykstamojo norvegų turizmo skatinimo.

    

KURKIME JŪSŲ SĖKMĖS ISTORIJĄ KARTU!

     Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikia Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network), kuris padeda įmonėms surasti partnerių užsienio šalyse. Į tinklą susijungusios organizacijos teikia paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui, pasitelkdamos duomenų bazes bei daugelio metų tarpusavio bendradarbiavimo patirtį. Tinkle veikiančios organizacijos teikia paslaugas, kurių tikslas – padėti įmonėms (ypatingai mažoms ir vidutinėms) plėtoti verslą, išeinant į tarptautines rinkas.

    Kviečiame rūmų narius naudotis tinklo duomenų baze, kurioje galima rasti daugelį užsienio įmonių verslo pasiūlymų. Įmonės taip pat gali pateikti į sistemą savo verslo pasiūlymą bei padidinti galimybę rasti verslo partnerius.

Išsamesnė informacija: tel. (8 46) 390867, el.p.: een(at)kcci.lt

Susisiekime
Captcha