Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Dalyvavome parodoje Osle

     Sausio 4 – 5 d. Klaipėdos rūmai kartu su septyniomis Klaipėdos ir Palangos turizmo įmonėmis pagal ES paramos priemonės "Naujos galimybės LT" projektą "Lietuvos pajūrio turizmo paslaugų žinomumo didinimas ir eksporto skatinimas" dalyvavo tarptautinėje parodoje "Reiselivsmessen" Osle (Norvegija).
     Parodoje bendrame stende 7 turizmo įmonės iš Klaipėdos ir Palangos: viešbučiai "National Hotel", "Gradiali", "Vanagupė", "Grand Baltic Dunes", "Atostogų parkas" ir turizmo agentūros "Klaipėda Tours" ir "Baltic Bike Travel" pristatė Lietuvos pajūrio regioną, poilsio ir SPA, kelionių galimybes, tiesioginius 1 val. trunkančius skrydžius iš Palangos į Oslą. Buvo pristatyta įmonių veikla, dalyviai susitiko su esamais ir naujais verslo partneriais, taip pat aktyviai teikė informaciją apie abiejų šalių (Lietuvos ir Norvegijos) bendradarbiavimo galimybes turizmo srityje. Vakarų Lietuvos stendas sulaukė didelio susidomėjimo: tai buvo vienintelis Lietuvą pristatantis stendas. Per dvi dienas parodą aplankė daugiau kaip 23 tūkst. dalyvių. 

     Kita Klaipėdos ir Palangos turizmo verslo atstovų verslo kelionė- sausio pabaigoje rūmų rengiama verslo misija į Niujorką (JAV).

Susisiekime
Captcha