Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Turizmo verslas tikisi išgyventi

       Gegužės 14 d. įvyko nuotolinis rūmų Turizmo komiteto posėdis, kurio metu aptarta turizmo  verslo situacija uždraudus ar apribojus veiklą, pasirengimas naujajam turizmo sezonui,  išaugusi vietinio turizmo svarba.

     Rūmų atstovai pristatė informaciją apie rūmų iniciatyvas, veiklą ir planus dirbant karantino sąlygomis. Trumpai pristatyta rūmų parengta ir balandžio 30 d. pateikta paraiška projektui „INTERAMBER“ pagal ES "INTERREG" Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą, kurio tikslas - didinti turizmo populiarumą bei plėtrą Klaipėdos regione ir Kaliningrado srityje. Projekto partneris – Kaliningrado prekybos ir pramonės rūmai.

     Posėdžio metu aptartas rūmų kartu su rūmų nariais - turizmo sektoriaus įmonėmis jau vykdomo projekto pagal priemonę "Naujos galimybės" veiklų įgyvendinimas. Atsižvelgiant į esamą situaciją, nutarta projekto veiklą- verslo misijas į Švediją, Airiją ir Jungtinę Karalystę perkelti į kitus metus.

     Turizmo komiteto posėdžio dalyvius domino informacija apie atnaujinamus skrydžius. Iš VĮ "Lietuvos oro uostai" gauta informacija, jog šiuo metu yra patvirtinti šie skrydžiai  iš/į Vilniaus oro uostą:
į Frankfurtą prie Maino ("Lufthansa")- nuo gegužės 13d.;
į Taliną ( "Air Baltic")– nuo gegužės 18d.; 
į Rygą ("Air Baltic") – nuo gegužės 18d.

     Tiek "AirBaltic" , tiek "Wizzair" skrydžių bendrovės laukia leidimų ir kitiems skrydžiams iš Vilniaus bei Kauno. Tačiau oro bendrovės ketina grįžti palaipsniui ir ne visa apimtimi, t. y. atsinaujins ne visi maršrutai ir ne visi buvę jų dažniai: daugelis į įprastą ritmą grįš tik liepą arba rugpjūtį.

    VĮ "Lietuvos oro uostai" praėjusią savaitę negalėjo atsakyti, kurie skrydžiai iš Palangos bus atnaujinti: oro bendrovės skiria pirmenybę komercine prasme svarbiausiems maršrutams. Preliminariais duomenimis, turėtų būti atnaujinti skrydžiai į Rygą, Dortmundą ir Kopenhagą.

Susisiekime
Captcha