Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Pramonės įmonėms radome naujus partnerius

    Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, padėjo Jurbarko ir Tauragės įmonėms rasti partnerius Prancūzijoje ir Švedijoje.

    Jurbarko rajone veikiančiai įmonei buvo perduoti Prancūzijos įmonės, kuri ieškojo naujų pušies ir eglės medienos tiekėjų, kontaktai. Po kelių mėnesių bendravimo, detalių aptarimo Prancūzijos įmonė pateikė pirmąjį medienos užsakymą. Tikimasi, kad užsakymas bus įvykdytas sklandžiai, ir jų bus daugiau. Prancūzijos įmonei – tai pirmasis partneris Lietuvoje, rūmų nariui – galimybė praplėsti savo eksporto rinką, susirasti patikimą verslo partnerį.

    Tauragės įmonę, gaminančią baldus, tarptautinėje verslo pasiūlymų duomenų bazėje pastebėjo Švedijos įmonė. Perdavus verslo pasiūlymą švedams prasidėjo derybos. Suderinus detales, į Švediją buvo išsiųstas bandomasis užsakymas. Gautų pavyzdžių kokybė atitiko Švedijos įmonės lūkesčius, tad buvo pateiktas antrasis užsakymas – Tauragės įmonė jau gamina virtuvės baldų dalis. Taip padidėjo įmonės klientų skaičius Švedijoje, tuo pat metu - ir įmonės žinomumas.

    Susidomėjus Europos įmonių tinklo veikla daugiau informacijos čia.

Susisiekime
Captcha