Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Mokymai - praktinės dirbtuvės „Dirbtinis intelektas kaip skaitmenizavimo proceso įmonėse dalis“.

   Kovo 21 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su dirbtinio intelekto agentūra „Why AI“ surengė mokymus - praktines dirbtuves „Dirbtinis intelektas kaip skaitmenizavimo proceso įmonėse dalis“. Renginio metu edukacijų programos lektorė Aurelija Žilionytė supažindino dalyvius su dirbtiniu intelektu, pristatė, kaip DI keičia verslo ir darbo procesus, suteikia pranašumą rinkoje ir konkurencinėje aplinkoje.

     Pirmojoje mokymų dalyje dalyviai supažindinti su dirbtinio intelekto istorija ir jo naudojimo bei pritaikymo galimybėmis, pristatyta dirbtinio intelekto nauda kasdienėje veikloje bei šios technologijos galimybės didinti produktyvumą. Be to, akcentuotos ir DI naudojimo grėsmės bei etikos klausimai, kurie yra neatsiejama šios srities dalis.

     Antrojoje dalyje pristatytos dirbtinio intelekto užklausų (prompt) formavimo metodologijos ir jų pritaikymas. Dalyviai mokėsi formuluoti tikslines užklausas dirbtiniam intelektui, siekiant gauti tiksliausią rezultatą. Praktines užduotis dalyviai atliko naudojant „ChatGPT“ dirbtinio intelekto programą.

    Trečioji praktinių dirbtuvių dalis buvo skirta susipažinti su kitais dirbtinio intelekto įrankiais bei vizualų kūrimo programa „Canva“. Mokymų dalyviai mokėsi kurti vizualinį turinį dirbtinio intelekto pagalba.

Mokymuose - dirbtuvėse dalyvavo 31 įmonių atstovas.

Susisiekime
Captcha