Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Kvietimas paremti 105-ąjį rūmų gimtadienį!

   Gerbiamieji rūmų nariai,

  Metinis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių renginys - 105-asis rūmų gimtadienis - vyks spalio 1 d. (antradienį). Tai didžiausiais rūmų renginys, kuriame dalyvauti kviečiami visi Klaipėdos rūmų nariai, svečiai. 

  Šiemet tradiciškai stengsimės visus Jus pakviesti į vieną svarbiausių Klaipėdos verslo visuomenės renginių, kuriuo siekiame suburti rūmų bendruomenės narius, pasidžiaugti jų pasiekimais, bendrauti neformalioje aplinkoje bei mėgautis koncertine programa.   

 Kaip visuomet, mūsų tikslas - parengti įdomią programą, užtikrinti kokybišką ir sklandžią renginio eigą, padaryti šį renginį išskirtiniu ir įsimintinu visiems jo dalyviams.

  Siekdami, jog šventė paliktų tik gražiausius įspūdžius ir prisiminimus, kviečiame Jus 105-ojo rūmų gimtadienio šventę kurti kartu ir tapti jos rėmėju!

  Laukiame Jūsų pasiūlymų, už kuriuos iš anksto dėkojame. Kad suteikta parama būtų naudinga ir Jūsų verslui, pasiūlysime įmonių - rėmėjų žinomumą didinti įvairiomis reklamos priemonėmis. Svarstytinos įvairios rėmimo formos, kurios gali būti aptartos individualiai.

Asmuo kontaktams: Lina Kavaliauskienė, el. p.: lina.kavaliauskiene@kcci.lt, tel. 8 46 390866.

Susisiekime
Captcha