Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Turizmo sektoriaus įmonių verslo misija į Oslą (Norvegija)

   Kovo 21 - 23 d. rūmai surengė turizmo srityje veikiančių įmonių verslo misiją į Oslą (Norvegija), kurios metu įmonės galėjo ne tik užmegzti naujus partnerystės ryšius su Norvegijos turizmo atstovais, tačiau ir susipažinti su turizmo Norvegijoje tendencijomis. Verslo misijoje dalyvavo 10 Lietuvos turizmo atstovų, kurie susitiko su 22 Norvegijos turizmo srityje dirbančiais verslininkais.

  Verslo misija prasidėjo nuo Lietuvos turizmo įmonių atstovų susitikimo su Lietuvos profesionalų Osle bendruomene, kurios narių įžvalgos ir patarimai leido geriau suprasti turistų iš Norvegijos poreikius.

   Lietuvos turizmo atstovų laukė ne mažiau informatyvūs susitikimai su Norvegijos turizmo organizacijų atstovais. Susitikimų metu atkreiptas dėmesys į tai, jog turistams iš Norvegijos itin svarbus užmegztas individualus ryšys su paslaugų teikėju, bei viską apimantys siūlomų turizmo paslaugų paketai.

   B2B kontaktų renginyje dalyvavusios Lietuvos Vakarų regiono turizmo sektoriaus įmonės turėjo galimybę individualiai susitikti ir teikiamas paslaugas pristatyti Norvegijos turizmo atstovams: turų operatoriams, kelionių organizatoriams, žiniasklaidos atstovams, nuomonės formuotojams, veikiantiems turizmo srityje. Renginį vainikavo žinomo šefo D. Praspaliausko Lietuvos gastronomijos pristatymas. 

    Pasak dešimties verslo misijoje dalyvavusių įmonių atstovų, ši verslo kelionė buvo tikrai sėkminga: įvyko daugiau kaip 20 individualių verslo susitikimų, kurių metu Norvegijos turizmo atstovams buvo pristatytos iki šiol jiems dar nežinomos turizmo galimybės Lietuvoje. Verslo misijos dalyvių nuomone, tai gali padėti "rasti" Lietuvos pajūrio regioną kaip naują kelionių kryptį Norvegijos turistams.

   Verslo misija surengta pagal rūmų parengtą ir koordinuojamą projektą „Lietuvos pajūrio turizmo paslaugų žinomumo didinimas ir eksporto skatinimas“ pagal Inovacijų agentūros administruojamą priemonę „Naujos galimybės LT“.

   Už pagalbą rengiant dalykinius ir į verslo plėtrą orientuotus susitikimus Klaipėdos rūmai dėkoja Lietuvos ambasadai Norvegijoje ir  komercijos atašė Dariui Budriui. 

Susisiekime
Captcha