Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Narių apklausa: tolimesnės veiklos kryptys

   Rūmai laikosi tradicijos rengiantis rudens - žiemos sezonui išsiaiškinti rūmų narių poreikius ir atliko apklausą, kuria siekėme sužinoti narių nuomonę apie rūmų veiklą, teikiamų paslaugų kokybę. Daugiau kaip 94 proc. rūmų narių teigia, kad yra patenkinti naryste rūmuose ir ji atitinka jų lūkesčius. Toks pat respondentų skaičius narystę rūmuose rekomenduotų savo verslo partneriams ir kolegoms.

  Apklausos rezultatai parodė, jog įmonėms - rūmų narėms  ypač aktualus konkrečios verslo informacijos teikimas, dalyvavimas praktiniuose seminaruose, mokymuose bei teminiuose rūmų renginiuose, taip pat nuotoliniai verslo kontaktų (B2B) renginiai bei ES kvietimų projektams finansuoti informacijos teikimas.  

   Džiaugiamės, kad šios apklausos metu sulaukėme daug išsamių atsakymų iš rūmų narių, kurie pateikė juos dominančių renginių bei seminarų temas. Atsižvelgiant į gautus atsakymus, rūmų narius labiausiai domina: pardavimų, personalo, mokesčių ir muitinės teisės aktų pasikeitimų, investicijų, finansų, nekilnojamo turto, tarptautinės prekybos, skaitmenizavimo bei tvarumo versle temos.

  Apklausos dalyviai tikisi, jog bus išlaikomas glaudus bendradarbiavimas, teikiama konkreti informacija apie galimybes verslui bei priimami ilgalaikiai sprendimai atstovaujant verslo interesams.

  Dėkojame rūmų nariams, kurie pateikė pasiūlymus bei pageidavimus. Atsižvelgdami į juos, planuosime tolimesnį rūmų darbą.

Šiuo metu rengiame II-ojo pusmečio rūmų veiklos planą. kviečiame teikti pasiūlymus bei pageidavimus dėl kitos galimos veiklos ir Jums aktualių renginių.

Jūsų pasiūlymų laukiame el. paštu: zinios@kcci.lt.

Susisiekime
Captcha