Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Kazachstaną ir Kirgiziją

   Vykstantys geopolitiniai ir ekonominiai pokyčiai skatina įmones ieškoti naujų galimybių ir sprendimų prekybos, gamybos srityse. Pastaruoju metu sulaukiame rūmų narių klausimų dėl verslo galimybių Kazachstane, kitose Centrinės Azijos šalyse.

   Atsižvelgiant į tai, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai gegužės 21-26 d. (data dar gali būti tikslinama) planuoja 6 dienų verslo misiją į Kazachstaną (Almatą) ir Kirgiziją (Biškeką).

   Pagal preliminarią programą planuojami B2B susitikimai su Almatos verslininkais Lietuvos generaliniame konsulate Almatoje, susitikimas su Almatos „Atamekeno“ vadovybe bei  atskiri susitikimai su vietos verslininkais. Taip pat planuojama 2 dienas praleisti Kirgizijos sostinėje Biškeke, kur ketinama surengti B2B susitikimus su vietos verslininkais, pasirašyti Klaipėdos ir Kirgizijos pramonės ir prekybos rūmų bendradarbiavimo sutartį bei dalyvauti Lietuvos Respublikos garbės konsulato Biškeke atidaryme.

  Preliminari dalyvavimo verslo misijoje kaina asmeniui - nuo 1930 eurų ( Į kainą įskaičiuoti skrydžiai iš Vilniaus į Almatą ir iš Biškeko į Vilnių, 4 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais Almatoje ir Biškeke, B2B susitikimų Almatoje ir Biškeke rengimo, pervežimo iš Almatos į Biškeką kaštai).

  Pageidaujančių dalyvauti rengiamoje verslo misijoje į Kazachstaną ir Kirgiziją registracija vyksta iki vasario 3 d. Prašome užpildyti priede pateikiamą dalyvio anketą ir atsiųsti el.paštu: lina.kavaliauskiene@kcci.lt.

 Dalyvavimas verslo misijoje 1 SVV įmonės atstovui gali būti kompensuojamas iki 1200 Eur kelionės, dienpinigių ir apgyvendinimo kaštų.

Susisiekime
Captcha